اطلاعیه

28 اردیبهشت 1398

به اطلاع دانشجویانی که درس آزمایشگاه گیاهشناسی 2 را با سرکار خانم دکتر گران اخذ نموده اند می رساند، امتحان پایان ترم در روز شنبه مورخ 11/03/1398 ساعت 8 صبح در آزمایشگاه شماره 2 برگزار می گردد.

 

متن کامل

اطلاعیه

8 اردیبهشت 1398

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، به مناسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام معلم و حلول ماه پر برکت رمضان در صورت تسویه حساب مبلغ بدهی تا روز یکشنبه مورخ 1398/02/15 از مزایای 7% تخفیف شهریه بهره مند خواهید شد. 

متن کامل

اطلاعیه آموزشی

21 فروردین 1398

به اطلاع اساتید و دانشجویان گرامی می رساند، زمان شروع کلاس ها از تاریخ 1398/01/17در نوبت عصر از ساعت 13:15 می باشد.

متن کامل

اطلاعیه در خصوص برگزاری جشن دانش آموختگی

12 اسفند 1397

به اطلاع کلیه دانشجویان ترم آخر می رساند، جهت ثبت نام جشن دانش آموختگی حداکثر تا مورخ 22 اسفند ماه به مدیریت فرهنگی جناب آقای مهندس امیری  مراجعه فرمایند. 

متن کامل

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی

13 بهمن 1397

احتراما به  اطلاع دانشجویان محترم کارشناسی ارشد می رساند؛ آخرین مهلت دفاع از پایان نامه در نیم سال جاری 30/11/97 می باشد. لذا لازم است حداکثر تا تاریخ 23/11/97 جهت تسویه حساب مالی و انجام امورات اداری و داوری پایان نامه مراجعه نمایند.

متن کامل

ثبت‌نام و پذيرش بدون آزمون تکمیل ظرفیت بهمن ماه در دوره هاي كارداني سال 97

25 دی 1397

به اطلاع كليه داوطلبان علاقه‌مندبه تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي کاردانی فنی و حرفه ای (اعم از داوطلباني كه در پذيرش دوره‌هاي مذكور ثبت‌نام نموده و يا ثبت‌نام ننموده‌اند) مي‌رساند جهت ثبت نام از تاريخ 97/11/14 لغايت 97/11/18 به مؤسسه مراجعه نمايند.

رشته های موسسه: صنایع غذایی گرایش کنترل کیفیت مواد غذایی- نرم افزار کامپیوتر- امور زراعی و باغی گرایش تکنولوژی گیاهپزشکی

مدارك مورد نياز:

1- اصل‌‌ مدرك ‌‌ديپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌جديد يا گواهي‌ ‌موقت‌ ‌پايان ‌‌تحصيلات‌ متوسطه‌ نظام‌جديد در يكي‌ از شاخه‌هاي‌ كاردانش‌ يا فني‌ و حرفه‌اي مبني‌ برگذراندن كليه واحدهاي درسي‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، كارورزي و كارآموزي حداكثر تا پايان‌ شهريورماه سال‌ 1397.

2- اصل‌ مدرك‌ ديپلم‌ يا گواهي‌ موقت‌ پايان‌ تحصيلات‌ نظام‌قديم ‌(هنرستان) مبني‌ برگذراندن‌ كليه‌ دروس‌ چهارساله.

3- اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ كپي‌ از تمام‌ صفحات‌ آن.‌

4- اصل كارت ملي و دو برگ تصوير پشت و روي آن.

4- شش قطعه‌ عكس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهيه‌ شده‌ درسال‌جاري‌.

5- مدرك وضعيت نظام وظيفه (براي برادران).

6- ارائه رسيد درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي (درخواست تاييديه تحصيلي از دفاتر پيشخوان دولت مي‌بايست اقدام شود).

 
متن کامل

ثبت نام رشته‌هاي تحصيلي پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي تکمیل ظرفیت بهمن ماه کاردانی به کارشناسی سال 1397

25 دی 1397

بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان علاقه‌مند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي پذيرش با سوابق تحصيلي (معدل كل دوره كارداني) در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1397 (اعم از داوطلباني كه در آزمون مذكور ثبت‌نام نموده و يا ثبت‌نام ننموده‌اند) مي‌رساند كه براي ثبت‌نام  با به همراه داشتن مدارك مندرج در اين اطلاعيه، از تاريخ 97/11/24  لغايت 97/11/30 به مؤسسه  مراجعه نمايند.

رشته های موسسه در مقطع کارشناسی ناپیوسته: مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست،  مهندسی کشاورزی- گیاهپزشکی، علمی و کاربردی بازیافت، تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر، مهندسی تولیدات گیاهی، مهندسی علوم و صنایع غذایی، مدیریت تلفیقی آفات

مدارك مورد نياز:

1- اصل شناسنامه و يك برگ تصوير از تمام صفحات آن.

2- اصل كارت ملي و دو برگ تصوير پشت و روي آن.

3- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده درسال جاري.

4- مدرك‌ ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه (براي برادران).

5- اصل حكم مرخصي سالانه براي كارمندان دولت يا موافقت رسمي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع.

6- اصل يا گواهي مدرك كارداني (فوق ديپلم).

7- اصل ‌حكم ‌استخدامي و يا گواهي كارمندان رسمي و يا پيماني وزارتخانه‌ها‌، سازمان‌ها و ارگان‌هاي دولتي.

8- تأييديه تسويه حساب با صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري. 

متن کامل

تکمیل ظرفیت بدون آزمون( بر اساس سوابق تحصیلی) آزمون سراسری

25 دی 1397

طبق اطلاعیه منتشر شده از سازمان سنجش کشور، موسسه آموزش عالی بهاران در رشته های ذیل که پذيرش آن صرفاً براساس سوابق تحصيلي در ازمون سراسري می باشد؛ از تاریخ 10 بهمن  لغايت 15 بهمن ماه دانشجو می پذیرد. 

رشته های موجود در موسسه در مقطع کارشناسی پیوسته:

علوم و مهندسي صنايع غذايي (كشاورزي)، علوم و مهندسي محيط زيست، گياه پزشكي، حسابداری، علوم و مهندسي باغباني،مهندسي توليد و ژنتيك گياهي

رشته های موجود در موسسه در مقطع کاردانی ناپیوسته:

تکنولوژی محیط زیست،تکنولوژی مواد غذایی،تکنولوژی گیاهپزشکی- امور زراعی و باغی

متن کامل

اطلاعیه در خصوص امتحانات

17 دی 1397

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، با توجه به اینکه لازمه شرکت در امتحانات همراه داشتن کارت ورود به جلسه است، آخرین مهلت تهیه کارت ورود به جلسه مهمور به مهر آموزش، روز چهارشنبه مورخ 19 دی ماه می باشد.شایان ذکر است در زمان امتحانات آموزش هیچ گونه مسئولیتی را جهت تایید کارت ورود به جلسه عهده دار نمی شود.

متن کامل

اطلاعیه مقررات امتحانات

17 دی 1397

«دانشجویان محترم ضمن آرزوی توفیق در ایام امتحانات، به موارد ذیل توجه فرمایید»

  1. حضور در جلسه امتحان بدون کارت ورود به جلسه امکان­پذیر نمی­باشد.
  2. جهت حضور درجلسه امتحان به تاریخ و ساعت امتحان دقت نمایید.
  3. امتحانات راس ساعت 8 و 10 صبح آغاز خواهد شد، از تاخیر در امتحانات جدا خودداری نمایید. اجازه ورود به جلسه امتحان پس از خروج اولین دانشجو از جلسه به هیچ وجه امکان­پذیر نمی­باشد. امتحان مجددا نیز به کلی ممنوع می­باشد.
  4. مدت امتحان در مورد دو یا سه امتحان همزمان، حداکثر دو ساعت می باشد. به جهت اختلال در برگزاری امتحانات تقاضای زمان بیشتر میسر نمی­باشد.
  5. از آوردن هرگونه وسایل اضافی نظیر؛ کتاب، جزوه، تلفن همراه، کیف، برگه اضافی و.. خودداری نموده و قبل از حضور در جلسه به واحد امانات واقع در نمازخانه تحویل نمایید. رویت هر یک از موارد فوق به منزله تخلف بوده و حسب گزارش، اقدام خواهد شد.
  6. صحبت نمودن در جلسه، مشاهده برگه دیگران، تبادل ماشین حساب و برگه، عدم تحویل برگه به مراقبین پس از پایان مدت امتحان یا احراز تخلف، عدم توجه به تذکرات مراقبین و ناظرین محترم و.. مصداق های دیگر تخلفات امتحانی می باشد
  7. در برخورد با مسئولین ستاد امتحانات، ناظرین و مراقبین محترم شئونات دانشجویی را رعایت فرمایید.
متن کامل
12345678910...